Części samochodowe

Sklep Happer prowadzi sprzedaż części używanych pochodzących z demontażu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertę asortymentową online. Znajdziecie tu Państwo mnóstwo dostępnych części zamiennych do większości pojazdów poruszających się po polskich drogach.

Nasza firma Happer w Ciecierzynie dokłada wszelkich starań, żeby zapewnić dostępność części i materiałów eksploatacyjnych do samochodów naszych Klientów.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy z wieloma dostawcami stworzyliśmy ofertę używanych części samochodowych. Staramy się na bieżąco monitorować sytuację na rynku, ponieważ wciąż pojawiają się nowe modele i kolejne generacje samochodów, do których poszukujecie Państwo części zamiennych. Dlatego aktualizujemy naszą ofertę, uzupełniając ją o nowe produkty.
Oferta naszej firmy skierowana jest do Klientów indywidualnych, warsztatów samochodowych oraz sklepów motoryzacyjnych. Prowadzimy sprzedaż części samochodowych na Allegro, a także w naszym sklepie internetowym https://sklephapper.pl/ .

Zapraszamy!

Facebook image
Facebook image
Facebook image
Facebook image