O firmie

Aby świadczyć dla Państwa usługi transportowe na najwyższym światowym poziomie.

Dysponujemy pojazdami o zróżnicowanych parametrach, co pozwala nam na szybki, bezproblemowy oraz bezpieczny przewóz różnego rodzaju ładunków, w tym aut osobowych, maszyn rolniczych i budowlanych.

Części używane, serwis i pomoc drogowa Sprzedajemy części samochodowe dla klientów indywidualnych, sklepów czy warsztatów naprawczych. Od wielu lat świadczymy usługi holowania i transportu pojazdów na najwyższym poziomie.

Transport międzynarodowy i krajowy to główny profil działalności HAPPER Wojciech Miłkowski. Obsługujemy firmy z Lublina, województwa lubelskiego, przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim, jak i międzynarodowym, a także osoby prywatne. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy nowoczesny tabor kontrolowany przez system GPS oraz telefony komórkowe.

Licencjonowani kierowcy Zatrudniamy tylko z licencją i wieloletnim stażem w przewozach krajowych i międzynarodowych. Obsługujemy głównie klientów na terenie Unii Europejskiej, m.in. Wielka Brytania, Niemcy, Holandia, Francja, Belgia. Stwarza nam to dogodne warunki do kompleksowego i profesjonalnego realizowania wyznaczonych celów.

Facebook image
Facebook image
Facebook image
Facebook image