Serwis opon

Serwis i sprzedaż opon

Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną nowych i używanych opon, sukcesywnie poszerzając ofertę handlową i pozyskując kolejnych partnerów do współpracy. Zapewniamy również usługi w zakresie montażu i wulkanizacji ogumienia aut oraz tzw. szybkich napraw samochodów osobowych.

Motoryzacja to nie tylko nasza praca, ale również pasja. Tworzymy wykwalifikowany zespół fachowców, który zawsze służy praktycznymi wskazówkami w zakresie wyboru, konserwacji, montażu i demontażu opon. Nasze doświadczenie pogłębiamy na specjalistycznych szkoleniach organizowanych każdego roku przez renomowanych producentów i importerów ogumienia.

Priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta poprzez świadczenie wysokiej jakościoferowanych produktów i usług w konkurencyjnych cenach. Gwarancja sprawnej obsługi to połączenie wiedzy pracowników z nowoczesnym zapleczem diagnostycznym.

Pracujemy przede wszystkim na urządzeniach firmy UNI-TROL, które przeznaczone są do dynamicznego wyważania kół samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Oryginalne rozwiązania konstrukcyjne maszyn zapewniają bezpieczeństwo, prostotę i wygodę obsługi jak również dużą niezawodność oraz krótki czas wyważania koła.

Facebook image
Facebook image
Facebook image
Facebook image